E-boek
Nederlands

Duik in het diepe

Sarah Morgan (auteur), Marije Kok (vertaler)
Een betoverend en romantisch verhaal dat zich afspeelt op het zonovergoten Puffin Island. Voor de fans van Lucinda Riley en Sante Montefiore. Puffin Island: betoverend, zonovergoten... en vol uitdagingen! Deel 1 Het is een spannende zomer voor Emily Donovan. Ten eerste heeft ze plotseling de verantwoordelijkheid over het dochtertje van haar overleden halfzus, een beroemde actrice; ten tweede wil
Titel
Duik in het diepe
Auteur
Sarah Morgan
Vertaler
Marije Kok
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
First time in forever
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2018
1 digitaal bestand
ISBN
9789402756043
CloudLibrary
3tk8n89